Zamknij

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

 
Poniedziałek, 24 listopada 2014 Imieniny: Emmy, Flory, Romana
Szukaj:
Swornegacie
Swornegacie - stara, kaszubska wieś
Silno
  WIEŚ. Wzmiankowana, 1338 r. jako
Charzykowy
Charzykowy to malownicza miejscowość położona
« dodaj atrakcje zobacz wszystkie »
Głosujmy na Swornegacie !

Wielkie Odkrywanie Pomorza.

–Swornegacie


Chcielibyśmy zachęcić Was wszystkich do wzięcia udziału w wakacyjnym plebiscycie, głosowaniu na najpiękniejszą miejscowość Pomorza.

Cieszymy się, że wśród 10 wskazanych przez organizatorów plebiscytu miejscowości znalazły się nasze urokliwe Swornegacie.

Jesteśmy przekonani, że to właśnie one zasługują na miano najpiękniejszej miejscowości Pomorza.

Aby uzyskały one miano Perły w Koronie 2011 należy wejść na stronę:

http://gdansk.naszemiasto.pl

i oddać swój głos na linku Perła w Koronie wyszukując  Swornegacie.

Dodatkowo  swoje uznanie dla uroku Sworów możemy wykazać wysyłając

SMS pod numer 72355 o treści MG.8


Uwaga:

na stronie plebiscytu zamieszczono nazwę Duże Swornegacie, niestety w takiej formie

i obrazującym je zdjęciem, zostały one zgłoszone przez Dziennik Bałtycki.

Próbowaliśmy to zmienić i zamieścić właściwą nazwę miejscowości, jednak nie otrzymaliśmy na to zgody od organizatorów

 

Poniżej zamieszczamy Wam skrót artykułu informującego o plebiscycie:

Takiego wymiaru Perły w Koronie jeszcze nie miały. Gdański portal Nasze Miasto Wspólnie z redakcją „Dziennika Bałtyckiego” zapraszają nas  na Wielkie Odkrywanie Pomorza - do głosowania na największe atrakcje i najciekawsze oferty turystyczne regionu aż w czterech kategoriach. Przez całe wakacje wybierać możemy naszymi głosami dziesięć pomorskich perełek w kategorii turystyka wodna.

Uhonorowane zostaną  również miejscowości i atrakcje turystyczne, a także najciekawsze wydarzenie sezonu. Na laureatów czekają perłowe certyfikaty, a na uczestników  – konkursy z nagrodami.

Od Pereł w Koronie, wakacyjnej akcji zainicjowanej przed trzema laty przez naszemiasto.pl pod patronatem Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, organizatorzy przeszli do Wielkiego Odkrywania Pomorza. W składzie powiększonym o redakcję „Dziennika Bałtyckiego” i Polską Organizację Turystyczną, która patronuje temu plebiscytowi we wszystkich województwach.

„Wielkie Odkrywanie...” oznacza poszerzenie perłowej formuły. Podobnie jak w latach ubiegłych, kiedy wybierano największe atrakcje regionu (2008 r.), perły architektury i niezwykłe budowle (2009 r.) oraz najciekawsze nowości na Pomorzu (2010 r.), głosujemy na dziesięć Pereł w Koronie, tym razem w kategorii

„turystyka wodna”. Pod hasłem tym kryją się zarówno miejsca, jak i sposoby na aktywne spędzanie czasu na wodzie lub nad wodą, a także infrastruktura ułatwiająca życie miłośnikom wypoczynku nad akwenami – np. tramwaj wodny, przystań żeglarska czy szlak kajakowy.

Ponadto nasze  głosy będą ważyły o losach zwycięstwa w kategoriach: „miejscowość (gmina) z pomysłem na turystykę”, „największe wydarzenie” oraz „atrakcja turystyczna regionu”. Głosujemy w portalu naszemiasto.pl, a także za pomocą SMS-ów oraz kuponów zamieszczanych w „Dzienniku Bałtyckim”.

Propozycja ”Dziennika Bałtyckiego” jest szersza o trzy dodatkowe kategorie (baza gastronomiczna, baza noclegowa, gospodarstwo agroturystyczne).

Głosowanie na stronach portalu naszemiasto.pl trwa od 1 lipca

Internauci, którzy na stronach plebiscytowych pozostawią nie tylko swoje głosy, ale także opinie i komentarze (koniecznie z adresem e-mail dopisanym w rubryce „dodaj komentarz”), również mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – docenimy najciekawsze wpisy. Głosujemy, komentujemy i kibicujemy pomorskim atrakcjom do 31 sierpnia. Uroczyste uhonorowanie laureatów certyfikatami „Perła w Koronie Województwa Pomorskiego 2011” nastąpi we wrześniu podczas regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki .

Patronami akcji „Wielkie Odkrywanie Pomorza. Perły w Koronie 2011” są: Polska Organizacja Turystyczna i Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, partnerem i fundatorem nagród dla Czytelników – wydawnictwo Demart.

źródło: www.gokchojnice.pl/index.php

poleć artykuł wersja do druku  

Projekt i wykonanie: Logonet